Saugrida

UAB „Saugrida” – ilgametę mokymo patirtį sukaupusi vairavimo mokykla, kuri ruošia B kategorijos vairuotojus.  Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido suburti profesionalią administracijos bei vairavimo instruktorių komandą.  Mokymo procese mums svarbiausia – gerų vairavimo įgūdžių formavimas. Kiekvienam mūsų vairavimo mokyklos moksleiviui stengiamės profesionaliai perteikti visas vairavimo subtilybes ir reikiamas žinias. Mes siekiame, kad kiekvienas asmuo turėtų teisę į kokybišką mokymą, kurio dėka jo vairavimas taptų saugus, drausmingas ir mandagus. Vairavimo mokykla „Saugrida“ ne tik teikia aukštos kokybės paslaugas, bet ir siūlo konkurencingas kainas. Užsukę pas mus, gausite išsamią informaciją Jus dominančiais klausimais.

 

ATSILIEPIMAI

Ilgai svarsčiau kurią vairavimo mokyklą Plungėje pasirinki. Tačiau sulaukusi daug rekomendacijų iš draugų nusprendžiau mokytis Saugrida vairavimo mokykloje ir dėl to labai džiaugiuosi. Kursai nuo pirmos dienos vyko labai sklandžiai, tiek teorinės, tiek praktinės pamokos ėjosi labai sklandžiai, viskas buvo aišku ir paprasta. Vairuotojo pažymėjimą turėjau rankose jau  po mėnesio nuo kursų pradžios! Super!

Akvilė

Labai gerai! Vairavimo mokykloje gavau geriausias žinias, pradedančiajam vairuotojui. Pačios mokyklos atmosfera yra labai puiki, visi darbuotojai puikiai išmano savo darbą. Kursuose teko mokytis su abiem čia dirbančiais instruktoriais, tačiau vieno išskirti negalėčiau, abu išmano savo darbą puikiai! Stipriai rekomenduoju!

Mindaugas

Džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Saugridos vairavimo mokyklą. Labai patyrę ir kompetetingi vairavimo instruktoriai. Kadangi niekada nebuvau sėdėjusi prie automobilio vairo, primą kartą buvo šiek tiek baisu, tačiau profesionalūs vairavimo instruktoriai buvo labai supratingi ir kantrūs, todėl visa baimė dingo akimirksniu. Čia dirba profesionalai!

Kristina